پکیج آزمون های آزمایشی کنکور دکتری مهندسی پلیمر

بدون امتیاز 0 رای
240,000 تومان

پکیج آزمون های آزمایشی کنکور دکتری رشته پلیمر، مناسب داشنجویان مقطع کارشناسی ارشد است که قصد دارند برای کنکور دکتری…

26
240,000 تومان

کلیه دروس کنکور دکتری مهندسی پلیمر

بدون امتیاز 0 رای
5,680,000 تومان

[vc_row][vc_column][vc_column_text] نکته خیلی مهم!! دانشحویان عزیز حتما قبل از تهیه دوره های آموزشی دکتری مهندسی پلیمر حساب کاربری خود را…

91
5,680,000 تومان

اصول پلیمریزاسیون پیشرفته ارشد (کنکور دکتری مهندسی پلیمر)

بدون امتیاز 0 رای
519,000 تومان

در پلیمریزاسیون پیشرفته بیشتر تمرکز بر محیط­های پلیمریزاسیون مخصوصا محیط­های امولسیونی، سوسپانسیونی، پراکنشی و رسوبی است. علاوه بر این فرمول­های…

72
519,000 تومان

خواص فیزیکی و مکانیکی پیشرفته پلیمر ها ارشد (کنکور دکتری مهندسی پلیمر)

بدون امتیاز 0 رای
529,000 تومان

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2517″ img_size=”large”][vc_column_text] توجه توجه!! حتما پیش از خرید محصول بخش راهنمای سایت را مطالعه کتید و قبل از تهیه…

87
529,000 تومان

ریاضی پیشرفته ارشد (کنکور دکتری مهندسی پلیمر)

بدون امتیاز 0 رای
569,000 تومان

نکته خیلی مهم!! دانشجویانی که تمایل دارند دوره آموزشی ریاضی پیشرفته را خریداری نمایند حتما و حتما بخش راهنمای سایت…

92
569,000 تومان

شیمی و فیزیک پیشرفته میان ترم ارشد (کنکور دکتری مهندسی پلیمر)

بدون امتیاز 0 رای
529,000 تومان

  دوره آموزشی شیمی و فیزیک پیشرفته (میان ترم) درس شیمی و فیزیک پیشرفته (میان ترم)  از جمله دروس مناسب…

157
529,000 تومان

فرایند شکل دهی پلیمر ارشد (کنکور دکتری)

بدون امتیاز 0 رای
619,000 تومان

  دوره آموزشی فرایند شکل دهی پلیمر درس فرایند شکل دهی پلیمر در ادامه درس مهندسی پلاستیک میباشد. این درس…

113
619,000 تومان

رئولوژی دکتری (کنکور دکتری مهندسی پلیمر)

بدون امتیاز 0 رای
629,000 تومان

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2473″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column][vc_column_text] دوره آموزشی رئولوژی دکتری دوره آموزشی رئولوژی دکتری ، علم جریان و تغییر شکل جریان‌ ها بررسی…

83
629,000 تومان

انتقال جرم دکتری (کنکور دکتری مهندسی پلیمر)

بدون امتیاز 0 رای
598,000 تومان

[vc_row][vc_column][vc_column_text] آموزش انتقال جرم درس انتقال جرم دکتری از دروس مهم و از مباحث به شدت کاربردی در مهندسی شیمی…

60
598,000 تومان

معرفی دکتری مهندسی پلیمر

(دوره های آموزشی کنکور دکتری در پایین صفحه)

دکتری مهندسی پلیمر از جمله رشته های جدیدی است که در زمان کم طرفدار ها و متقاضیان زیادی را برای ادامه تحصیل در این رشته به خود جذب کرده است. با توجه به اینکه رشد و نمو رشته مهندسی پلیمر پس از جنگ جهانی دوم شروع شده است، اما زمانی نیز طول کشید که به عنوان رشته ای مستقل معرفی شود.

از پیدایش مهندسی پلیمر بعنوان رشته ی منحصربه فرد در ایران زمان زیادی نمیگذرد و گسترش سریع این رشته و همچنین افزایش کاربرد آن در صنایع مختلف سبب شد که علاقه‌مندان به این رشته نتوانند در دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد پلیمر تمامی علوم لازم را دریافت کنند.

به همین علت نیاز شد که برای تکمیل پژوهش و تحقیقات خود در یک زیر شاخه‌ این رشته، تحصیلات خود را در دوران دکتری ادامه دهند تا بتوانند در گسترش مرزهای دانش و توسعه علم کشور مؤثر باشند.

در واقع پلیمر زیر شاخه ای از مهندسی شیمی بود که خود در حال حاضر رشته ای جدا و مستقل به شمار می آید. رشته پلیمر بطور کلی از مهم ترین رشته های کشور های پیشرفته صنعتی به شمار میرود.

اهمیت این رشته به قدری زیاد است كه در تمام صنایع  از ساخت و تولید تایر در حوزه لاستیك، ظروف و لوله‌های پلی‌اتیلن در صنایع پلاستیک، چسب، رنگ، رزین و انواع فایبرگلاسها در كامپوزیت و استفاده های گوناگون در صنایع مختلف همچون بدنه هواپیما و…  تا کاربرد های پزشكی همانند کامپوزیت های دندانی، رگ های مصنوعی لنزهای چشمی و …  استفاده میشود.

کنکور دکتری پلیمر از جمله کنکور های مهم و پر رقابت در بین رشته های مهندسی دیگر میباشد. دروس سخت و مفهومی در کنار درس های محاسباتی و سیلابس ها و سرفصل های زیاد و از همه مهم تر ظرفیت های کم دانشگاه های سراسری باعث افزایش رقابت در این رشته شده است.

مهندسی پلیمر صنایع رنگ و مهندسی پلیمر صنایع پلیمر

رشته مهندسی پلیمر در مقطع دکتری به دو زیر مجموعه مهندسی پلیمر – صنایع پلیمر با 5 گرایش و مجموعه مهندسی پلیمر صنایع رنگ با 2 گرایش تقسیم میشود. هر دو این مجموعه ها در گروه فنی و مهندسی قرار دارد.

نام دروس و تعداد واحد های دکتری مهندسی پلیمر

دوره دکتری مهندسی پلیمر دارای دو مرحله آموزشی و پژوهشی (انجام یا تدوین رساله) می باشد.

بطور کلی دانشجو در دوران دکتری باید تعداد 36 واحد درسی را با موفقیت پشت سر بگذارد.  از این تعداد 18 واحد تئوری (که از  6 درس 3 واحدی تشکیل شده) و 18 واحد مربوط به تدوین رساله است.

البته این تعداد دروس مشخص و تصویب ­شده و ممکن است در برخی از دانشگاه‌ها تا حدی فرق داشته باشد. این تعداد توسط هیئت علمی آن موسسه یا دانشگاه تعیین میشود.

پس از گذراندن این مقدار از واحد ها، لازم است دانشجو در آزمون جامع که بر اساس آئین نامه بصورت شفاهی یا کتبی توسط موسسه برگزار می گردد، شرکت نمایند.

ازمون جامع شامل تعداد مشخصی از دروس ارائه شده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است. در صورتی که دانشجو نمره حد نصاب را کسب کند می‌تواند کارهای لازم برای انجام پروپوزال و مفاله پایان نامه خود را انجام دهد. این آزمون به صورت کتبی یا شفاهی برگزار شده و دانشجو حداکثر دوبار می تواند در آن شرکت نماید.

اغلب سرفصل های دروس دکتری که دانشجویان باید آن ها را بگذرانند عبارت اند از:

پدیده ‌های انتقال در سیستم ‌های پلیمری، ترمودینامیک محلول ‌های پلیمری، روش ‌های نوین آنالیز پلیمرها، کنترل خوردگی، چسبندگی

دوره های آموزشی کنکور دکتری مهندسی پلیمر

دوره های آموزشی دروس کنکور دکتری رشته مهندسی پلیمر با همت موسسه جهش پلیمر و تدریس دکتر ایمان صاحبی رتبه 1 کنکور ارشد و دکترا با ده سال سابقه تدریس صورت گرفته است .

پکیج های آموزشی  موسسه جهش نوین پلیمر ایرانیان برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که قصد  آمادگی برای امتحانات پایان ترم دارند و هم برای دانشجویانی که  میخواهند برای کنکور دکترا آماده شوند مناسب است.

در این بخش شما قادر هستید که تمام دوره های آموزشی دروس مقطع کارشناسی ارشد (کنکور دکتری) را بصورت یکجا تهیه کنید. و یا  میتوانید از میان محصولات که تمام درس های رشته پلیمر را پوشش میدهد، آموزش مدنظر خود را خریداری کنید. علاوه بر این ها شما میتوانید که با ارسال تیکت و یا تماس با شماره هایی که داده شده است با کارشناسان موسسه جهت مشاوره ی تحصیلی در ارتباط باشید.