موسسه جهش پلیمر: ارائه دوره های آموزشی، جزوات و مشاوره در رشته مهندسی پلیمر

درباره ما:

جهش نوین پلیمر ایرانیان موسسه ای نام اشنا با تدریس دکتر ایمان صاحبی رتبه ۱ کنکور کارشناسی ارشد و دکترا، ارائه دهنده دوره های آموزشی کنکور کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی پلیمر میباشد.این موسسه در تلاش است با ارائه پکیج های اموزشی غیر حضوری و همچنین برگزاری کلاسهای حضوری دانشجویان را برای پذیرش هرچه اسان تر در مقطع مورد نظر اماده کند.
علاوه بر آن در برخی موارد تدریس ناقص برخی اساتید در دانشگاه باعث میشود تا دانشجویان برای فهمیدن و کسب نمره عالی در دانشگاه دچار چالشهایی شوند که باز هم موسسه جهش پلیمر برای این دسته از دانشجویان هم بستری را فراهم کرده که بتوانند به صورت تک درس از موسسه درس مورد نظرشان را خریداری کرده و مفهوم اصلی درس را درک کنند‌‌‌.

شما میتوانید برای مشاوره جهت تهیه دوره های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی پلیمر، و یا تهیه دوره های موسسه جهش پلیمر جهت استفاده در زمینه امتحانات پایان ترم و تقویت پایه تحصیلی با کارشناسان موسسه مشورت کرده و با آن ها ارتباط بگیرید.

همچنین داوطلبان کنکور ارشد و دکتری میتوانند برای مشاوره تحصیلی و همچنین انتخاب رشته پس از کنکور نیز با کارشناسان موسسه در ارتباط باشند.

 

جهت ارتباط با ما و مشورت با کارشناسان وارد لینک زیر شوید:

 

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی پلیمر؛ موسسه جهش پلیمر
دکتر ایمان صاحبی جویباری؛ رتبه 1 کنکور ارشد و دکتری: موسسخ جهش پلیمر

دکتر ایمان صاحبی جویباری

دکتر ایمان صاحبی رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی پلیمر میباشند که مدرس اصلی موسسه جهش پلیمر و موسسه مبتکران شیمی امیرکبیر میباشند.

دکتر صاحبی با سابقه ای بیش از یازده ساله در زمینه تدریس دروس مهندسی پلیمر، از مدرسان به نام این رشته به شمار می آیند. دکتر صاحبی فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری میباشند. و علی رغم ارشد مستقیم بودند در سال 90-91 تصمیم به شرکت در کنکور ارشد گرفتند و موفق به کسب رتبه 1 در کنکور شدند.

موسسه جهش پلیمر با تدریس دکتر صاحبی دوره های آموزشی کنکور ارشد و دکتری را برای داوطلبان کنکور و دانشجویان رشته مهندسی پلیمر آماده سازی کردند و هر ساله توانسته اند که رتبه های برتر تک رقمی و دو رقمی کنکور را از آن خود کنند. همچنین دکتر صاحبی هر ساله علاوه بر دوره های غیرحضوری، اقدام به برگزاری کلاس های حضوری با ظرفیت محدود میکنند.